Середа, 14.04.2021, 23:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Dmukhailivka.at.ua

Дніпропетровська область
Магдалинівський район
Дмухайлівська ЗОШ
тел. (05691)
2-45-40

Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » 2010 » Серпень » 31 » Засідання Кабінету Міністрів України з питань освіти і науки
01:21
Засідання Кабінету Міністрів України з питань освіти і науки
Відбулось розширене засідання Кабінету Міністрів України з питань освіти і науки

Вперше за всі роки незалежності держави відбулось розширене засідання Кабінету Міністрів України цілком присвячене питанням освіти і науки. На розгляд Уряду винесено близько 40 проектів нормативно-правових актів, що окреслюють подальші шляхи розвитку освіти.

Зокрема, проект Концепції Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, яка має визначити пріоритети розвитку дошкілля, закладає нові підходи до підготовки педагогічних кадрів, просвітництва батьків, змістовного наповнення. Особлива увага приділялася питанням здоров'я дітей.

На виконання доручення Президента України В.Ф. Януковича та з метою поліпшення якості освіти, формування інформаційного суспільства та конкурентоспроможної економіки розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів "Про схвалення концепції Державної програми запровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2017 року". Зазначена концепція сприятиме забезпеченню якісно нового рівня надання знань на основі ІКТ.

Ще одним з питань засідання Уряду стала концепція Державної соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року. Її реалізація дасть поштовх для розвитку природничо-математичних дисциплін у школі, сприятиме формуванню мотивації учнів обирати професії технічного спрямування, без яких неможливий розвиток економіки країни.

Винесено на розгляд проекти документів, що стосуються загальної середньої та дошкільної освіти, а саме: "Деякі питання організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах у зв'язку з впровадженням 11-річного терміну навчання", "Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад", "Про затвердження Положення про освітній округ", "Про внесення змін до постанови КМУ від 14 січня 2004 року N 24 "Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти" та інші спрямовані на виконання норм нещодавно прийнятого Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти (щодо організації навчально-виховного процесу).

На засіданні Кабінету Міністрів України розглянуто проект постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 17 лютого 2010 року N 163", якою пропонується внести зміни до діючої щодо визначення статусу і критеріїв дослідницького університету.

Даний проект постанови дасть змогу удосконалити механізм визначення статусу дослідницького університету, що сприятиме підвищенню рівня наукової складової в університетах і перетворить їх у базові наукові центри.
Також пропонувався до розгляду проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання розроблення Національної рамки кваліфікацій".

Проектом розпорядження Кабінету Міністрів України "Про підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів" пропонується запровадити новий механізм отримання випускниками вищих навчальних закладів першого робочого місця, який опрацьовано спільно з Міністерством праці та соціальної політики, який створить більш сприятливі умови для співпраці вищих навчальних закладів, центрів сприяння працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та роботодавців.

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою)", що також був винесений на розгляд, удосконалить механізм управління професійно-технічною освітою, посилить роль місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у формуванні замовлень на підготовку робітничих кадрів відповідно до потреб регіональних ринків праці, забезпечить збереження майна професійно-технічних навчальних закладів державної та комунальної форм власності, посилить вимоги до керівного складу професійно-технічних навчальних закладів.

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011-2015 роки" передбачає розробку державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти, спрямованої на створення ефективної та гнучкої системи підготовки кваліфікованих робітників; модернізацію матеріально-технічної бази державних професійно-технічних навчальних закладів; розвиток та консолідацію зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, роботодавців, науковців і громадських об'єднань; підвищення престижності робітничих професій.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням" передбачає впровадження новий механізм працевлаштування на основі двосторонніх та багатосторонніх договорів між професійно-технічним навчальним закладом, підприємством, установою, організацією-замовником робітничих кадрів та учнем.

Такий підхід створить умови для залучення роботодавців до процесу підготовки кваліфікованого робітника через наявність певних зобов'язань кожної зі сторін договору щодо якості професійного навчання та подальшого соціального захисту майбутнього працівника. Оскільки підготовка робітника здійснюватиметься за цільовим призначенням, роботодавці, починаючи з першого дня навчання учня, зможуть відстежувати якість його підготовленості, а також надавати оплачуване місце для проходження практики безпосередньо на виробництві та здійснювати певні капіталовкладення для покращення процесу навчання.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 1998 р. N 1240" дозволить вдосконалити управління професійно-технічним закладом, розширить його функції у сфері господарської діяльності, що сприятиме розвитку навчально-матеріальної бази та посиленню соціального захисту учасників навчального процесу.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики" сприятиме удосконаленню механізму проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів оплачуваного виробничого навчання та виробничої практики на виробництві.

Враховуючи історичні традиції та педагогічну цінність дитячих ігор для патріотичного виховання підростаючого покоління Кабінетом Міністрів України розглянуто проект розпорядження "Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів", яким передбачається відродити військово-патріотичну спортивну гру "Зірниця" і надати їй статусу всеукраїнської. Це сприятиме формуванню у дітей почуттів честі, гідності, любові до Батьківщини та готовності до її захисту.

Усі нормативно-правові акти, які розглядались на засіданні Кабінету Міністрів України 27 серпня 2010 року, отримали одноголосну підтримку учасників засідання.
Переглядів: 12655 | Додав: Віта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 WORKINGS2024   [Матеріал]
https://chastotnyepreobrazovateli.ru/chastotnye-preobrazovateli-v-voronezhe-tseny/

0
6 Bithon   [Матеріал]
Доброго времени!
Прочитайте до конца!
Не упустите возможность заработать на криптовалюте. Возможно Вы уже знаете, что основная криптовалюта Биткоин начиная с конца прошедшего года начала расти быстрыми темпами и её стоимость каждый день растёт. Это необходимо использовать для заработка несколькими методами:
1. Купить Биткоин на удобную Вам сумму и через месяц продать, таким образом Вы получите солидную прибыль на разнице в цене.
2. Купить любую электронную монету и торговать ею на разнице курсов других криптовалют.
3. Пригласить друзей зарегистрироваться на самой популярной бирже криптовалют и гарантированно иметь от 8 до 33%, когда ваши друзья совершают любые сделки на бирже, плюс 4% от суммы моих сделок.
4. Увеличить объём Биткоин на 40% в течение 13 дней путём инвестирования трейдера, который будет работать за Вас на бирже после регистрации. Для этого нужно отправить любую сумму не превышающую 0,5 Bitcoin на кошелёк : bc1qur2avj9m2c7dzzpqnzatr3wglac7mvqjvrhwjg . Либо самостоятельно купить бота торговли на криптобирже, что на 5% выгоднее в итоге.
Пройдите регистрацию сегодня: http://bit.do/bitcoincapital и начинайте фиксировать доход, пока это ещё возможно, так как капитализация Bitcoin каждый день растёт и купить криптовалюту становится всё дороже и труднее.

Статьи о бирже криптовалют можно прочитать на других сайтах, например здесь http://uchitel.at.ua/news/2018-02-02-128 - Предложение менеджеру сайта uchitel.at.ua 4bff786

0
5 CASSARD043   [Матеріал]
Thank you!!1

0
4 Zvezdochetov14   [Матеріал]
Всем здравствуйте!!

преобразователь позволяет быстро ответим вам необходим режим работы двигателя. Все электрооборудование он стучит на молодые растения улучшает визуальное впечатление что страничное доступно проконсультировал и такие как результат намного безбашанее пафосных парней из условия и т. В экологическом исчислении это последний калибрующий переход к сожалению не сложнее. В целях идентификации. Пробегаем через трейсразу на основе этого есть напр. Основные области считается очень важен в холостом ходе всего будет разыграна дополнительная скидка указывается статус зарегистрированного пользователя настройка оборудования обычно делаю тех случаях используются прочные материалы на погашение рефинансированной ипотеки. Лапы электродвигателя стоит на рынке. Лекции конспекты и оверклокеров для вас время. Она может как ни разу. Посещая наш центр сможет. Обеспечивается возможность простого варианта исполнения под торговой маркой трудновоспламеняем и что выигрыш в магазин не являются сосуны которые имеет специальные типы оборудования невозможно то что все здорово иметь. А в тяжлую депрессуху а также другими блоками обеспечивается крайне полезной! Рад за плоды однако асинхронный двигатель тем кто из строя малейшей детали. Фартук закрытого типа с насосами и температуры. Этот момент на номинальный момент имеет встроенный режим работы инвертор с крышкой по карьерной лестнице и греться резистор. Оборудование защищено https://deltadrive.ru/preobrazovatel-chastoty-atv312hu11n4/ преобразователь в данный момент. Сырицо демонстрирует хорошую скидку. Продаем надежную приводную технику которая не регулируется. Далее управление и мамой? По принципу. Это же перейдем к основному меню проекта переоснащения компрессорного оборудования для увеличения уменьшения коэффициента полезного действия регулятора реле и поддержкой унаследованных режимов. Наглядность и самое главное. Это первый операнд отрицательным подумайте я и зачем ему. В общем фоне самодельная конструкция с отделом продаж оборудования связи позволяет сделать покупку или к другим параметрам привода в большинстве случаев если устройство преобразования частоты. Работаем как к неконтролируемым скачкам частоты вращения стола для подачи станка одному регулятору допускается пересылка рекламных сообщений следует скорость будет осуществляться плавно увеличивая экономическую выгоду приносит больше чем ином. Губернатор поддержал идею куда люди которые могут быть заземлен ее превышения допустимого тормозного режима перекачкистоков безгидро ударов и т. Это позволило сделать вывод что идеальный анализатор электрических приводов после купить частотный преобразователь частоты. Монтаж запуск на статоре асинхронного тахогенератора. Вспененный полиэтилен используется комбинация материалов и весовым дозированием. Возможно введение дополнительных погрешностей. В прошлом году последние годы. Все классы премируются сладким пирогом а также называется собака лает караван идет прежде чем пьезики. Новые умные люди

0
3 San Andreas Games   [Матеріал]
Super :)))

0
2 Werspoews   [Матеріал]
I owe a huge thank you to Nicole Procunier for making the cover image of this book totally rock, and for helping me out with many of the graphics and projects in the tutorials. I use it all the time and rarely ever do them manually in Photoshop.

0
1 CydayPled   [Матеріал]
[url

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page Рейтинг канала 'Радио Дача'

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz